Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal_3547a_8dbe462273368b6_lg.jpeg
Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal
Slutpris1 900 SEK
Skrivbord rokoko-stil, 1900-tal_3542a_8dbe45d853de62a_lg.jpeg
Skrivbord rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Kameror, 5 stycken_3363a_8dbe11f4366d6c1_lg.jpeg
Kameror, 5 stycken
Slutpris150 SEK
Parti glödlampor_3360a_8dbe11d7d3f13eb_lg.jpeg
Parti glödlampor
Slutpris175 SEK
Takkrona rokoko-stil, 1900-tal_3566a_8dbe46a4d6bc4af_lg.jpeg
Takkrona rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal_3560a_8dbe46845e9c37a_lg.jpeg
Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal
Slutpris1 700 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971_3567a_lg.jpeg
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
Slutpris50 SEK
Guldmynt Fredrik VIII, 1908_3568a_8dbe512795be821_lg.jpeg
Guldmynt Fredrik VIII, 1908
Slutpris1 800 SEK
Guldmynt Oscar II, 1883_3569a_8dbe512a8e8794f_lg.jpeg
Guldmynt Oscar II, 1883
Slutpris2 400 SEK
Takarmatur fotogen, 1800-tal_3564a_8dbe469f751b2c5_lg.jpeg
Takarmatur fotogen, 1800-tal
Slutpris850 SEK
Golvur allmoge, 1800-tal_3573a_8dbe51bb694237f_lg.jpeg
Golvur allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Skänk ek, modern_3517a_8dbe44c2a40946c_lg.jpeg
Skänk ek, modern
Slutpris2 200 SEK
Stol allmoge, 1700-1800 tal_3578a_8dbe51eb3496ff2_lg.jpeg
Stol allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris225 SEK
Köksstege, Linderoth produkter Motala, 1960-1970 tal_3579a_8dbe51ee4dd76a5_lg.jpeg
Köksstege, Linderoth produkter Motala, 1960-1970 tal
Slutpris550 SEK
Halvmånebord 1800-1900 tal_3580a_8dbe51f154137cb_lg.jpeg
Halvmånebord 1800-1900 tal
Slutpris700 SEK
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal_3574a_8dbe51bdaa7f2b0_lg.jpeg
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal
Slutpris200 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal_3581a_8dbe51f67af0b4e_lg.jpeg
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Klädskåp 1800-tal_3548a_8dbe462885c17d3_lg.jpeg
Klädskåp 1800-tal
Slutpris3 000 SEK
Chiffonjé 1800-1900 tal_3582a_8dbe51f9f8d96bf_lg.jpeg
Chiffonjé 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad_3583a_8dbe51fd171d114_lg.jpeg
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
Stol Edsbyverken, 1950-1960 tal_3577a_8dbe51e962bfd14_lg.jpeg
Stol Edsbyverken, 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Inga-Karin Link olja på duk "Motiv från Lottefors" signerad_3585a_8dbe52017a493c0_lg.jpeg
Inga-Karin Link olja på duk "Motiv från Lottefors" signerad
SlutprisInga bud
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1946_3586a_8dbe520357bce12_lg.jpeg
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1946
Slutpris650 SEK
Olja på duk "Skogstjärn" osignerad_3587a_8dbe52053aeb1e9_lg.jpeg
Olja på duk "Skogstjärn" osignerad
Slutpris50 SEK
Litografi otydlig signatur, signerad -91_3588a_8dbe52133ba9b27_lg.jpeg
Litografi otydlig signatur, signerad -91
SlutprisInga bud
Tomas Hrivnac litografi, signerad -95_3589a_8dbe521ac5d5931_lg.jpeg
Tomas Hrivnac litografi, signerad -95
Slutpris50 SEK
Tomas Hrivnac litografi, signerad -94_3590a_8dbe521dc270358_lg.jpeg
Tomas Hrivnac litografi, signerad -94
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färgtryck, signerad_3584a_8dbe51fe82ea304_lg.jpeg
Lars Norrman färgtryck, signerad
Slutpris125 SEK
Träsnitt "Motiv från Salzburg" otydlig signatur_3591a_8dbe5222208ba08_lg.jpeg
Träsnitt "Motiv från Salzburg" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
Hörnskåp-vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal_3572a_8dbe51b32afc7b8_lg.jpeg
Hörnskåp-vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris1 200 SEK
J. Öhrvall akvarell, signerad_3592a_8dbe522459e7676_lg.jpeg
J. Öhrvall akvarell, signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi "Frida Kahlos nattvandring" signerad_3595a_8dbe5231fa512e7_lg.jpeg
Jordi Arkö färglitografi "Frida Kahlos nattvandring" signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T_3596a_8dbe52337117370_lg.jpeg
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T
Slutpris100 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T_3597a_8dbe52350e53997_lg.jpeg
Slutpris100 SEK
Klädskåp Edsbyverken, 2 stycken_3606a_8dbe527fd616716_lg.jpeg
Klädskåp Edsbyverken, 2 stycken
Slutpris300 SEK
Skåp 1900-talets första hälft_3607a_8dbe5283efcd4c2_lg.jpeg
Skåp 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Pall 1900-tal_3608a_8dbe528691d112d_lg.jpeg
Pall 1900-tal
Slutpris50 SEK
Kontorsstol Lindqvist verkstäder_3609a_8dbe52904034535_lg.jpeg
Kontorsstol Lindqvist verkstäder
Slutpris275 SEK
Golvlampa Rydens, modern_3610a_8dbe5294079e1d3_lg.jpeg
Golvlampa Rydens, modern
Slutpris50 SEK
Bord 1940-1950 tal_3612a_8dbe5299e33fe8d_lg.jpeg
Bord 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T_3598a_8dbe5238c7c5de3_lg.jpeg
Slutpris175 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad_3599a_8dbe523bac2ea5b_lg.jpeg
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad_3600a_8dbe52642e5c9d2_lg.jpeg
Slutpris200 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad_3601a_8dbe526766c4d2a_lg.jpeg
Slutpris175 SEK
Skrivbord teak, 1950-1960 tal_3611a_8dbe5296a92244c_lg.jpeg
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Henry Unger litografi, signerad_3602a_8dbe5270d5b63af_lg.jpeg
Henry Unger litografi, signerad
Slutpris50 SEK
Sideboard Gustaviansk stil, 1970-1980 tal_3571a_8dbe51afc1995e0_lg.jpeg
Sideboard Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris4 600 SEK
Henry Unger litografi, signerad_3603a_8dbe52723865e49_lg.jpeg
SlutprisInga bud