Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal
Slutpris1 900 SEK
Skrivbord rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Kameror, 5 stycken
Slutpris150 SEK
Parti glödlampor
Slutpris175 SEK
Takkrona rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal
Slutpris1 700 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
Slutpris50 SEK
Guldmynt Fredrik VIII, 1908
Slutpris1 800 SEK
Guldmynt Oscar II, 1883
Slutpris2 400 SEK
Takarmatur fotogen, 1800-tal
Slutpris850 SEK
Golvur allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Skänk ek, modern
Slutpris2 200 SEK
Stol allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris225 SEK
Köksstege, Linderoth produkter Motala, 1960-1970 tal
Slutpris550 SEK
Halvmånebord 1800-1900 tal
Slutpris700 SEK
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal
Slutpris200 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Klädskåp 1800-tal
Slutpris3 000 SEK
Chiffonjé 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
Stol Edsbyverken, 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Inga-Karin Link olja på duk "Motiv från Lottefors" signerad
SlutprisInga bud
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1946
Slutpris650 SEK
Olja på duk "Skogstjärn" osignerad
Slutpris50 SEK
Litografi otydlig signatur, signerad -91
SlutprisInga bud
Tomas Hrivnac litografi, signerad -95
Slutpris50 SEK
Tomas Hrivnac litografi, signerad -94
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färgtryck, signerad
Slutpris125 SEK
Träsnitt "Motiv från Salzburg" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
Hörnskåp-vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris1 200 SEK
J. Öhrvall akvarell, signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi "Frida Kahlos nattvandring" signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T
Slutpris100 SEK
Slutpris100 SEK
Klädskåp Edsbyverken, 2 stycken
Slutpris300 SEK
Skåp 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Pall 1900-tal
Slutpris50 SEK
Kontorsstol Lindqvist verkstäder
Slutpris275 SEK
Golvlampa Rydens, modern
Slutpris50 SEK
Bord 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Slutpris175 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Slutpris200 SEK
Slutpris175 SEK
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Henry Unger litografi, signerad
Slutpris50 SEK
Sideboard Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris4 600 SEK
SlutprisInga bud