Evy Låås färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Svend Jensen olja på duk, signerad
Slutpris150 SEK
Stolar teak, 6 stycken, 1950-1960 tal
Slutpris1 200 SEK
Vitrinskåp 1900-tal
Slutpris3 000 SEK
Stjärnkikare 1800-1900 tal
Slutpris3 400 SEK
Frys Elcold typ CX 22
Slutpris75 SEK
Stolar Leksands-modell, 4 stycken, 1900-tal
Slutpris125 SEK
154
Koppar 4 delar, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Klaffbord 1900-talets första hälft
Slutpris450 SEK
Rullator Carl-Oskar, utomhus
Slutpris1 100 SEK
Sidobord 1920-1930 tal
Slutpris50 SEK
Skåp björk, 1900-talets senare hälft
Slutpris175 SEK
Etiennehylla 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
Brickbord 1900-talets första hälft
Slutpris350 SEK
Lavoar 1900-talets första hälft
Slutpris125 SEK
Spegelbyrå modern
Slutpris75 SEK
Stolar, 3 stycken
Slutpris50 SEK
Cafébord
Slutpris100 SEK
Trädgårdsstolar Leknes Jysk, 4 stycken
Slutpris175 SEK
Stolar 1 par, 1960-1970 tal
Slutpris75 SEK
Koppar mullögon, 3 stycken, 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
Dammsugare Electrolux Powerforce
Slutpris275 SEK
Fönster 1 par, 1800-1900 tal
Slutpris700 SEK
Golvur 1900-tal
Slutpris50 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Verktygslåda trä
Slutpris275 SEK
Trälåda-vedlår
Slutpris175 SEK
Tråg 1800-1900 tal
Slutpris150 SEK
Koppartunna 1800-1900 tal
Slutpris950 SEK
Skrivbord Jugend, 1900-tal
Slutpris550 SEK
Karmstol Svensk design, 1950-1960 tal
SlutprisInga bud
Rökbord Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Stubbstol barn, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Tråg 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Fåtöljer 1 par, Göte Möbler Nässjö, 1900-talets andra hälft
Slutpris50 SEK
Skåp modernt
Slutpris75 SEK
Fåtölj lounge-modell, 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Fåtölj Ekenäset IKEA, 1990-tal
Slutpris350 SEK
Högtalare Sonab, 1 par
Slutpris1 600 SEK
Fåtölj öronlappsmodell, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Stolar 6 stycken, Gemla Diö, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Fåtölj Dux, Ljungs Industrier AB Malmö, 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Bokhylla IKEA "Niklas" Rutger Andersson
Slutpris75 SEK
Sideboard, Knoll Industrier för NK, 1960-tal
Slutpris75 SEK
Knoppbräda 1900-tal
Slutpris275 SEK
Parti fotoramar
Slutpris75 SEK