Folke Almlöf träskulptur, 1978_1570a_8dbb51d8286fa2d_lg.jpeg
Folke Almlöf träskulptur, 1978
Slutpris225 SEK
Huger Sputnik väderstation, 1960-tal_1571a_8dbb51de5295c6f_lg.jpeg
Huger Sputnik väderstation, 1960-tal
Slutpris175 SEK
Dalahäst 1900-tal_1334a_8dbb51e0c3167aa_lg.jpeg
Dalahäst 1900-tal
Slutpris400 SEK
Halvmånebord 1900-talets första hälft_1575a_8dbb51e5fdf7cc6_lg.jpeg
Halvmånebord 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Bokhylla teak, 1950-1960 tal_1576a_8dbb51e30bdfe5c_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Skänk 1800-1900 tal_1577a_8dbb51d4cb33010_lg.jpeg
Slutpris550 SEK
Bord Johansson design, 1900-tal_1578a_8dbb51e6f8a2794_lg.jpeg
Bord Johansson design, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Skrivbord 1900-talets första hälft_1579a_8dbb51e8497e046_lg.jpeg
Skrivbord 1900-talets första hälft
Slutpris275 SEK
Klockskåp allmoge, 1800-tal_1572a_8dbb51d29446faf_lg.jpeg
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris750 SEK
Skrivbord 1930-1940 tal_1580a_8dbb51e6772fd25_lg.jpeg
Skrivbord 1930-1940 tal
Slutpris250 SEK
Sidobord 1950-1960 tal_1581a_8dbb51e9609afae_lg.jpeg
Sidobord 1950-1960 tal
SlutprisInga bud
Ekskåp 1900-tal_1574a_8dbb51d872c801c_lg.jpeg
Ekskåp 1900-tal
Slutpris800 SEK
Pinnstol 1960-1970 tal_1582a_8dbb51e3ae520e2_lg.jpeg
Pinnstol 1960-1970 tal
Slutpris275 SEK
Jalusiskåp 1900-talets första hälft_1585a_8dbb51d5b13a90a_lg.jpeg
Jalusiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Sekretär 1900-tal_1586a_8dbb51d1cfb2779_lg.jpeg
Sekretär 1900-tal
Slutpris50 SEK
Hörnskåp 1970-1980 tal_1587a_8dbb51dd51b21ba_lg.jpeg
Hörnskåp 1970-1980 tal
Slutpris350 SEK
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal_1913a_8dbb51df4aba583_lg.jpeg
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Ståndskåp 1800-1900 tal_1573a_8dbb51d6f70c268_lg.jpeg
Ståndskåp 1800-1900 tal
Slutpris5 600 SEK
Skinnfåtölj med fotpall_1589a_8dbb51e277b00fc_lg.jpeg
Skinnfåtölj med fotpall
Slutpris125 SEK
Piedestal 1970-1980 tal_1590a_8dbb51d55b7fd89_lg.jpeg
Piedestal 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Pardörrar 1900-talets första hälft_1583a_8dbb51ea1fd3512_lg.jpeg
Pardörrar 1900-talets första hälft
Slutpris1 500 SEK
Sidobord 1970-1980 tal_1591a_8dbb51dab9967b1_lg.jpeg
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
Stol teak, 1950-1960 tal_1594a_8dbb51ebc9f7214_lg.jpeg
Stol teak, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Korgstol 1900-tal_1596a_8dbb51e52004065_lg.jpeg
Korgstol 1900-tal
Slutpris225 SEK
Matta IKEA_1597a_8dbb51e784ab560_lg.jpeg
Matta IKEA
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad_1599a_8dbb51ea79f6cef_lg.jpeg
Slutpris2 200 SEK
Skrivbord 1940-1950 tal_1600a_8dbb51e43297e69_lg.jpeg
Skrivbord 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Kontorsstol 1930-1940 tal_1595a_8dbb51e624ed402_lg.jpeg
Kontorsstol 1930-1940 tal
Slutpris450 SEK
Soffkrön sekelskiftet_1604a_8dbb51dbb022b45_lg.jpeg
Soffkrön sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft_1605a_8dbb51d621a2ef3_lg.jpeg
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Brio "Kinaspelet"_1598a_8dbb51e485ff7de_lg.jpeg
Brio "Kinaspelet"
Slutpris200 SEK
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72_1606a_8dbb51d36910b80_lg.jpeg
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72
Slutpris125 SEK
Bordslampa E.B, 1930-1940 tal_1607a_8dbb51e0f6ae556_lg.jpeg
Bordslampa E.B, 1930-1940 tal
Slutpris250 SEK
Stol 1800-1900 tal_1592a_8dbb51d75724431_lg.jpeg
Stol 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Bordslampa 1930-1940 tal_1608a_8dbb51d1194c3b3_lg.jpeg
Bordslampa 1930-1940 tal
Slutpris125 SEK
Bordslampa mässing, 1930-1940 tal_1609a_8dbb51df258f961_lg.jpeg
Bordslampa mässing, 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Puderstol sekelskiftet_1602a_8dbb51e6a1f1974_lg.jpeg
Puderstol sekelskiftet
Slutpris225 SEK
Laggkärl med pip, allmoge 1800-tal_1612a_8dbb51d3e0b5b7f_lg.jpeg
Laggkärl med pip, allmoge 1800-tal
Slutpris350 SEK
Stop 1800-1900 tal_1613a_8dbb51dc7977736_lg.jpeg
Stop 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Lyktor, 2 stycken_1616a_8dbb51e79f89213_lg.jpeg
Lyktor, 2 stycken
SlutprisInga bud
Skafferiskåp 1900-talets första hälft_1601a_8dbb51d98a3f824_lg.jpeg
Skafferiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris3 400 SEK
Kaffekvarn plåt, 1920-1930 tal_1617a_8dbb51e5b718aca_lg.jpeg
Kaffekvarn plåt, 1920-1930 tal
Slutpris100 SEK
Kopparpanna & trattar 3 stycken, allmoge 1800-tal_1618a_8dbb51e86c6b293_lg.jpeg
Kopparpanna & trattar 3 stycken, allmoge 1800-tal
Slutpris100 SEK
Bo Fajans Gefle "Termo" kanna_1619a_8dbb51e202da749_lg.jpeg
Bo Fajans Gefle "Termo" kanna
SlutprisInga bud
Parti diverse kuriosa, keramik & porslin_1620a_8dbb51ea48e1556_lg.jpeg
Parti diverse kuriosa, keramik & porslin
Slutpris125 SEK
Parti DVD-filmer_1621a_8dbb51e454d48b1_lg.jpeg
Parti DVD-filmer
Slutpris50 SEK
Ljusstakar 2 stycken, 1900-tal_1614a_8dbb51e97e079f5_lg.jpeg
Ljusstakar 2 stycken, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Första hjälpen väska AWAK_1622a_8dbb51e9f9743e8_lg.jpeg
Första hjälpen väska AWAK
Slutpris150 SEK