Sony radio med kassettspelare_1623a_8dbb51e37d272a0_lg.jpeg
Sony radio med kassettspelare
Slutpris50 SEK
Radio Graetz PAGE netzautomatic_1624a_8dbb51d570cad74_lg.jpeg
Radio Graetz PAGE netzautomatic
Slutpris50 SEK
Stol teakfaner, 1950-1960 tal_1593a_8dbb51dbd3f780a_lg.jpeg
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Diverselåda s.k fyndlåda_1625a_8dbb51e17e0f986_lg.jpeg
Diverselåda s.k fyndlåda
Slutpris125 SEK
Bordslampa Jugend, 1920-1930 tal_1610a_8dbb51d6ad1792a_lg.jpeg
Bordslampa Jugend, 1920-1930 tal
Slutpris700 SEK
Parti diverse böcker_1626a_8dbb51dda236313_lg.jpeg
Parti diverse böcker
Slutpris125 SEK
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief_1628a_8dbb51de80961b3_lg.jpeg
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief
Slutpris550 SEK
Parti diverse böcker_1629a_8dbb51d7b602245_lg.jpeg
Parti diverse böcker
SlutprisInga bud
Böcker Trönö & Söderhamn_1630a_8dbb51da7abbe82_lg.jpeg
Böcker Trönö & Söderhamn
Slutpris50 SEK
Kikare Floria 8x40_1631a_8dbb51d5221178c_lg.jpeg
Kikare Floria 8x40
Slutpris175 SEK
Vägglampa Ståks armaturer AB_1632a_8dbb51dbefc69e1_lg.jpeg
Vägglampa Ståks armaturer AB
Slutpris200 SEK
Tavla-tryck "Engine Brand"_1633a_8dbb51d9f9af77e_lg.jpeg
Tavla-tryck "Engine Brand"
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck "Ciclista"_1634a_8dbb51e47dadcd9_lg.jpeg
Tavla-tryck "Ciclista"
Slutpris150 SEK
Kandelabrar nysilver 1 par, Jugend_1638a_8dbb51e906cba2a_lg.jpeg
Kandelabrar nysilver 1 par, Jugend
Slutpris2 400 SEK
Muurikka rök_1641a_8dbb51ddc31cee2_lg.jpeg
Muurikka rök
Slutpris1 300 SEK
Massagedyna_1642a_8dbb51eac303766_lg.jpeg
Massagedyna
Slutpris175 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal_1635a_8dbb51e996d6c55_lg.jpeg
Skrin allmoge, 1800-tal
Slutpris225 SEK
Kopparkittel 1800-tal_1643a_8dbb51e55715192_lg.jpeg
Kopparkittel 1800-tal
Slutpris600 SEK
Juldekoration tomte, porslin_1636a_8dbb51eb66311fd_lg.jpeg
Juldekoration tomte, porslin
Slutpris125 SEK
Stokke "Tripp trapp" barnstol_1644a_8dbb51d84f57140_lg.jpeg
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Slutpris200 SEK
Träkärl allmoge, 1800-tal_1637a_8dbb51e3fc57569_lg.jpeg
Träkärl allmoge, 1800-tal
Slutpris450 SEK
Bruno Knutman litografi, signerad -63_1645a_8dbb51e012dc0e3_lg.jpeg
Bruno Knutman litografi, signerad -63
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad_1646a_8dbb51dc28f4c98_lg.jpeg
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris225 SEK
Rune Hagman färglitografi, signerad_1647a_8dbb51d8f500a94_lg.jpeg
Rune Hagman färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Svepask allmoge, 1800-tal_1640a_8dbb51e8a0c4abe_lg.jpeg
Svepask allmoge, 1800-tal
Slutpris1 600 SEK
G. Bardone färglitografi, signerad_1648a_8dbb51e1d87b146_lg.jpeg
G. Bardone färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66_1649d_8dbb51d6edd8c5b_lg.jpeg
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66
Slutpris50 SEK
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855_1650a_8dbb51e0989ca96_lg.jpeg
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855
Slutpris350 SEK
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad_1651a_8dbb51d0fab0e96_lg.jpeg
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad_1652a_8dbb51dd0b026bb_lg.jpeg
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad
Slutpris400 SEK
Axel Birkholm litografi, signerad_1653a_8dbb51d23acf23b_lg.jpeg
Axel Birkholm litografi, signerad
SlutprisInga bud
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64_1654a_8dbb51e50190fb9_lg.jpeg
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64
Slutpris100 SEK
Våningsfat Victoria's design house Skanör_1639a_8dbb51e6dae7171_lg.jpeg
Våningsfat Victoria's design house Skanör
Slutpris200 SEK
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad_1655a_8dbb51eb1f26b7b_lg.jpeg
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad
Slutpris50 SEK
Börje Mell litografi, signerad_1656a_8dbb51e74edbcc4_lg.jpeg
Börje Mell litografi, signerad
SlutprisInga bud
Van Gogh canvastryck_1657a_8dbb51eb418760f_lg.jpeg
Van Gogh canvastryck
Slutpris75 SEK
Tage Åsén färglitografi "Komposition Söderhamn" signerad -91_1658a_8dbb51e7160cfa6_lg.jpeg
Slutpris225 SEK
Kapselkaffebryggare Nescafé Dolce Gusto_1663a_8dbb51d25bd4dc2_lg.jpeg
Kapselkaffebryggare Nescafé Dolce Gusto
Slutpris100 SEK
Kopparkittel 1800-1900 tal_1708a_8dbb51d32ee9909_lg.jpeg
Kopparkittel 1800-1900 tal
Slutpris600 SEK
Fiskerulle ABU Ambassadeur no: 6000_1709a_8dbb51de1dd968d_lg.jpeg
Fiskerulle ABU Ambassadeur no: 6000
Slutpris850 SEK
Resegrammofon sekelskiftet_1711a_8dbb51dc4870ec0_lg.jpeg
343
Resegrammofon sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Litografi signerad -84_1627a_8dbb51d2202116b_lg.jpeg
Litografi signerad -84
Slutpris500 SEK
Zorn tryck "Vårt dagliga bröd"_1660a_8dbb51e5ddc764e_lg.jpeg
Zorn tryck "Vårt dagliga bröd"
Slutpris50 SEK
Väggbonad efter Hjelt Per Persson, Leksand_1661a_8dbb51e7c30d4b9_lg.jpeg
Väggbonad efter Hjelt Per Persson, Leksand
Slutpris175 SEK
Koppar mullögon 2 stycken, 1800-tal_1707a_8dbb51dfb839b68_lg.jpeg
Koppar mullögon 2 stycken, 1800-tal
Slutpris150 SEK
S. Ekmark olja på pannå, signerad 1957_1662a_8dbb51e4e78aa0f_lg.jpeg
S. Ekmark olja på pannå, signerad 1957
SlutprisInga bud
Canvastavla Brigitte Bardot_1664a_8dbb51e29d25450_lg.jpeg
Canvastavla Brigitte Bardot
Slutpris50 SEK
Zorn signerat tryck_1665a_8dbb51d97296d0a_lg.jpeg
Zorn signerat tryck
Slutpris500 SEK