Träsnitt "Lappland" otydlig signatur_7072a_8dc42723105e7b5_lg.jpeg
Träsnitt "Lappland" otydlig signatur
SlutprisInga bud
Kockum emalj fat, 2 stycken_6849a_8dc3f6d42abd555_lg.jpeg
Kockum emalj fat, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Akvarell okänd konstnär, signerad_7074a_8dc42726bb54709_lg.jpeg
Akvarell okänd konstnär, signerad
SlutprisInga bud
Seth Svensson oljetryck "Kvinnoporträtt" _7077a_8dc427517f8894a_lg.jpeg
Seth Svensson oljetryck "Kvinnoporträtt"
Slutpris50 SEK
Lasse Åberg litografi, signerad_7078a_8dc4278c7d383ca_lg.jpeg
Lasse Åberg litografi, signerad
Slutpris275 SEK
Einar Svedin olja på duk, signerad_7079a_8dc4278e4b6df40_lg.jpeg
Einar Svedin olja på duk, signerad
Slutpris2 200 SEK
Olja på duk osignerad, sekelskiftet_7080a_8dc4279e0ab9fbd_lg.jpeg
Olja på duk osignerad, sekelskiftet
Slutpris100 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Landskap" signerad 1968_7081a_8dc427aa8a7e534_lg.jpeg
Gunnar Stenberg olja på duk "Landskap" signerad 1968
Slutpris225 SEK
Göran Strandow färglitografi "Flickskolan, Söderhamn" signerad -90_7073a_8dc42724dba2d0a_lg.jpeg
Göran Strandow färglitografi "Flickskolan, Söderhamn" signerad -90
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Aftonstämning" signerad 1964_7082a_8dc427ad9ce5de7_lg.jpeg
Gunnar Stenberg olja på duk "Aftonstämning" signerad 1964
Slutpris225 SEK
Parti serietidningar_7083a_8dc427c1ecb356c_lg.jpeg
Parti serietidningar
Slutpris100 SEK
Råkostmaskin_6858a_8dc3f6f477ff149_lg.jpeg
Råkostmaskin
Slutpris225 SEK
Akvarell signerad Liberti_7075a_8dc42727bd430c6_lg.jpeg
Akvarell signerad Liberti
Slutpris150 SEK
Bordsdekoration-glasblomma, 1900-tal_7084a_8dc427c427370c5_lg.jpeg
Bordsdekoration-glasblomma, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Anita Nylund Jie Gantofta "Frits Friska Fisk" burk med lock_6852a_8dc3f6e41134404_lg.jpeg
Anita Nylund Jie Gantofta "Frits Friska Fisk" burk med lock
Slutpris800 SEK
Primus kök 2241_7086a_8dc427c95bb61c6_lg.jpeg
Primus kök 2241
Slutpris100 SEK
Skinnjacka Malung_7087a_8dc427cb26e0bbe_lg.jpeg
Skinnjacka Malung
Slutpris50 SEK
Remmare Trelleborg, 5 stycken_7088a_8dc427cd75b98b5_lg.jpeg
Remmare Trelleborg, 5 stycken
Slutpris250 SEK
Parti postfriska frimärken_7089a_8dc427cf7be627d_lg.jpeg
Parti postfriska frimärken
Slutpris225 SEK
Parti bokmärken_7090a_8dc427d08e10962_lg.jpeg
Parti bokmärken
Slutpris300 SEK
Parti böcker & häften_7091a_8dc427d2014a84f_lg.jpeg
Parti böcker & häften
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7093a_8dc427d751e1103_lg.jpeg
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade
SlutprisInga bud
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7094a_8dc427d91c29755_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7095a_8dc427dad4b27c5_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7096a_8dc427dd9c8ac0f_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7097a_8dc427df66e185b_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7098a_8dc427e1b50e25c_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Ulf Esbjörnsson litografier "Söderhamnsmotiv" 3 stycken, signerade -78_7099a_8dc427e42301c32_lg.jpeg
Ulf Esbjörnsson litografier "Söderhamnsmotiv" 3 stycken, signerade -78
Slutpris100 SEK
Anders Petter gryta, emaljerat gjutjärn, 4.4L_7092a_8dc427d3b97793f_lg.jpeg
Anders Petter gryta, emaljerat gjutjärn, 4.4L
Slutpris750 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå_7100a_8dc427e7373cbbd_lg.jpeg
Valdemar Vennersten olja på pannå
SlutprisInga bud
Tavla glas "Royal Mail Steam Packet"_7102a_8dc427ea8057f92_lg.jpeg
Tavla glas "Royal Mail Steam Packet"
SlutprisInga bud
Ebbe Höglund olja på pannå "Flickansikte" signerad_7103a_8dc427ec10b0df2_lg.jpeg
Ebbe Höglund olja på pannå "Flickansikte" signerad
SlutprisInga bud
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad _7104a_8dc427ee533236c_lg.jpeg
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Valdemar Vennersten krita på pannå, signerad_7105a_8dc427efe77559f_lg.jpeg
Valdemar Vennersten krita på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk "Fiskebodar" signerad_7106a_8dc427f1b7891f0_lg.jpeg
Edvin Bengtsson olja på duk "Fiskebodar" signerad
Slutpris50 SEK
Parti knivar_7107a_8dc427f6d3f1439_lg.jpeg
Parti knivar
Slutpris400 SEK
Parti diverse bijouterier_7108a_8dc427f9d01349a_lg.jpeg
Parti diverse bijouterier
Slutpris75 SEK
Parti diverse kuriosa_7109a_8dc427fc2d3b693_lg.jpeg
Parti diverse kuriosa
Slutpris200 SEK
Spelbord_7110a_8dc427ff388f87c_lg.jpeg
Spelbord
Slutpris200 SEK
Piedestal 1900-tal_7112a_8dc42802fbdde20_lg.jpeg
Piedestal 1900-tal
Slutpris50 SEK
Pall furu_7113a_8dc428041ed109e_lg.jpeg
Slutpris150 SEK
Pall_7114a_8dc428059e6a505_lg.jpeg
Pall
Slutpris100 SEK
Pall 1900-tal_7115a_8dc42806bf89c8a_lg.jpeg
Pall 1900-tal
Slutpris100 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad_7101a_8dc427e8e1760ea_lg.jpeg
Slutpris350 SEK
Klaffbord 1900-tal_7117a_8dc4280a9f1fe93_lg.jpeg
Klaffbord 1900-tal
Slutpris450 SEK
Karmstol ek, 1900-tal_7118a_8dc4280c2cb9c0e_lg.jpeg
Karmstol ek, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Barnvagn, AB W.A Nilsson fabriker Malmö, sekelskiftet_7111a_8dc4280199f55a6_lg.jpeg
Barnvagn, AB W.A Nilsson fabriker Malmö, sekelskiftet
Slutpris750 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad_7119a_8dc4280e617869a_lg.jpeg
Slutpris275 SEK