Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad_7377a_8dc443ee1753021_lg.jpeg
Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Slutpris17 000 SEK
Kaffeservis silver, 3 delar, svenskstämplade 1800-1900 tal_7223a_8dc42aa9c556a64_lg.jpeg
Kaffeservis silver, 3 delar, svenskstämplade 1800-1900 tal
Slutpris4 200 SEK
Stig Lindberg Gustavsberg Fajans, skål, studiohanden_7197a_8dc42a59f46f2de_lg.jpeg
Stig Lindberg Gustavsberg Fajans, skål, studiohanden
Slutpris2 400 SEK
Carl Malmsten "Samspel" soffa & fåtölj, 1900-talets andra hälft_7321a_8dc44146f68d871_lg.jpeg
Carl Malmsten "Samspel" soffa & fåtölj, 1900-talets andra hälft
Slutpris3 000 SEK
Barnfåtölj rokoko-stil, 1900-tal_7068a_8dc426dad63d0cb_lg.jpeg
Barnfåtölj rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Stig Lindberg Gustavsberg "Berså" 20 delar_7161a_8dc42947df21812_lg.jpeg
Stig Lindberg Gustavsberg "Berså" 20 delar
Slutpris1 700 SEK
Pall furu_7045a_8dc41e5eacaae1c_lg.jpeg
Slutpris100 SEK
Taburett 1940-1950 tal_7046a_8dc41e6b6daf2bb_lg.jpeg
Taburett 1940-1950 tal
Slutpris225 SEK
Golvlampa 1970-1980 tal_7047a_8dc41e74f9b7a91_lg.jpeg
Golvlampa 1970-1980 tal
Slutpris150 SEK
Gitarr Yamaha A3R_7505a_8dc47fea09c0d97_lg.jpeg
Gitarr Yamaha A3R
Slutpris9 800 SEK
Sängbord teak, 1950-1960 tal_7049a_8dc41e7a48e48a9_lg.jpeg
Sängbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Taklampa majolika, förgyllt järn, 1800-tal_7506a_8dc47fee43c119a_lg.jpeg
Taklampa majolika, förgyllt järn, 1800-tal
Slutpris3 800 SEK
Möbelgrupp, stol rokoko-stil + sidobord, 1970-1980 tal_7050a_8dc41e7e203cd45_lg.jpeg
Möbelgrupp, stol rokoko-stil + sidobord, 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
Gösta Bohm olja på pannå "Människor på vandring" signerad -40_7378a_8dc443fcb7ccbe2_lg.jpeg
Gösta Bohm olja på pannå "Människor på vandring" signerad -40
Slutpris1 800 SEK
Sidobord 1970-1980 tal_7051a_8dc41e7fd6017bc_lg.jpeg
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
Stege aluminium_7052a_8dc41e81546c84d_lg.jpeg
Stege aluminium
Slutpris225 SEK
Knyppelbräda på ställning_7053a_8dc41e8460d9e3c_lg.jpeg
Knyppelbräda på ställning
Slutpris75 SEK
Kornischer 1 par, 1940-1950 tal_7054a_8dc41e92f34014e_lg.jpeg
Kornischer 1 par, 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Fåtölj rokoko-stil, 1940-1950 tal_7055a_8dc41e985889346_lg.jpeg
Fåtölj rokoko-stil, 1940-1950 tal
Slutpris750 SEK
Kornisch 1960-1970 tal_7056a_8dc41e9ad305add_lg.jpeg
Kornisch 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Balkonggrupp, bord + stolar 2 stycken, modern _7057a_8dc41eb53cac5a2_lg.jpeg
Balkonggrupp, bord + stolar 2 stycken, modern
Slutpris200 SEK
Skrivbord nyrokoko, 1800-talets senare hälft_7058a_8dc41eb8440e165_lg.jpeg
Skrivbord nyrokoko, 1800-talets senare hälft
Slutpris600 SEK
Soffbord rokoko-stil, 1900-tal_7059a_8dc41ebb6413a76_lg.jpeg
Soffbord rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Skåp 1900-tal_7060a_8dc41ebd60d5cb7_lg.jpeg
Skåp 1900-tal
Slutpris100 SEK
Frysskåp Elektro Helios_7061a_8dc41ec2e5e4182_lg.jpeg
Frysskåp Elektro Helios
Slutpris550 SEK
Linneskåp 1940-1950 tal_7062a_8dc41ec648a37f8_lg.jpeg
Linneskåp 1940-1950 tal
Slutpris400 SEK
Vitrinskåp 1970-1980 tal_7063a_8dc426bf51535e8_lg.jpeg
Vitrinskåp 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Sidobord 1970-1980 tal_7048a_8dc41e76e3282ce_lg.jpeg
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris300 SEK
Matgrupp 1950-1960 tal_7064a_8dc426c5a7f7690_lg.jpeg
Matgrupp 1950-1960 tal
Slutpris550 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal_7065a_8dc426c870744cf_lg.jpeg
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Skänkskåp allmoge, 1800-tal_7066a_8dc426d2f93c34e_lg.jpeg
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris2 000 SEK
Blombord Gustaviansk stil, 1900-tal_7067a_8dc426d7aec2623_lg.jpeg
Blombord Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris2 800 SEK
Lakan, 9 stycken_6830a_8dc3f696bccc9a6_lg.jpeg
Lakan, 9 stycken
Slutpris150 SEK
Matgrupp 1900-tal_7070a_8dc42708442b5a5_lg.jpeg
Matgrupp 1900-tal
Slutpris125 SEK
Stolar 1 par, 1930-1940 tal_7128a_8dc4281e1c4a193_lg.jpeg
Stolar 1 par, 1930-1940 tal
Slutpris125 SEK
Skrivbord 5 lådor, 1940-1950 tal_7129a_8dc4281fe905d1d_lg.jpeg
Skrivbord 5 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris200 SEK
Fåtölj skinn_7130a_8dc42821c03ecf1_lg.jpeg
Fåtölj skinn
Slutpris50 SEK
Gungstol Amerika-modell, 1900-talets första hälft_7131a_8dc428231b81b1a_lg.jpeg
Gungstol Amerika-modell, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Kommod 1900-tal_7133a_8dc428268bbe58e_lg.jpeg
Kommod 1900-tal
Slutpris350 SEK
Barnstol 1940-1950 tal_7134a_8dc4282821d2587_lg.jpeg
Barnstol 1940-1950 tal
Slutpris200 SEK
Bokhylla Funkis, 1930-1940 tal_7135a_8dc4282e1070364_lg.jpeg
Bokhylla Funkis, 1930-1940 tal
Slutpris125 SEK
Trädgårdsbord 1940-1950 tal_7136a_8dc4282fbd3ad22_lg.jpeg
Trädgårdsbord 1940-1950 tal
Slutpris350 SEK
Skänk, Bäckfors möbelfabrik Bergvik, 1940-tal_7138a_8dc428341c6a97c_lg.jpeg
Skänk, Bäckfors möbelfabrik Bergvik, 1940-tal
Slutpris550 SEK
Röllakansmattor, 2 stycken_7139a_8dc428c22b0e0ad_lg.jpeg
Röllakansmattor, 2 stycken
Slutpris350 SEK
Sidobord ek, 1930-1940 tal_7132a_8dc428250cb394a_lg.jpeg
Sidobord ek, 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
Röllakansmattor, 2 stycken_7141a_8dc428c5bc40b55_lg.jpeg
Röllakansmattor, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Byrå 5 lådor, 1800-tal_7069a_8dc426ddcf34a4d_lg.jpeg
Byrå 5 lådor, 1800-tal
Slutpris1 500 SEK
Spegelskänk ek, 1930-1940 tal_7142a_8dc428c91f41e4f_lg.jpeg
Spegelskänk ek, 1930-1940 tal
Slutpris275 SEK