11 Einar Svedin olja på duk "Jesus går på vatten till lärjungarna i båten" signerad E. Svedin
Konstnär från Trönö.
- Storlek:Ramad 70x40 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |