11 Einar Svedin olja på duk "Jesus går på vatten till lärjungarna i båten" signerad E. Svedin

2361a_8dbc5a733acd8f8_med.jpeg
  • 2361a_8dbc5a733acd8f8_sm.jpeg
  • 2361b_8dbc5a7357f0cc4_sm.jpeg
  • 2361c_8dbc5a737925191_sm.jpeg
  • 2361d_8dbc5a73999c846_sm.jpeg

Konstnär från Trönö.

  • Storlek:Ramad 70x40 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK