1 Mårten Andersson akvarellerad färglitografi "Skåpet" signerad Mårten A 1971

1398a_8dbb51b44709297_med.jpeg
  • 1398a_8dbb51b44709297_sm.jpeg
  • 1398b_8dbb51b44ef3e3a_sm.jpeg
  • 1398c_8dbb51b456e6af4_sm.jpeg
  • 1398d_8dbb51b45e2c1af_sm.jpeg
  • 1398e_8dbb51b466ef243_sm.jpeg
  • 1398f_8dbb51b46f487ff_sm.jpeg

Ramad 88x63 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
    *Följerätt tillkommer