- Konst & SkulpturerRensa filter
Mårten Andersson akvarellerad färglitografi "Skåpet" signerad Mårten A 1971
Slutpris6 000 SEK
Goebel hummelorkester
Slutpris650 SEK
Per Larsson "Tecknar Lasse" olja på pannå, signerad 1976
Slutpris1 500 SEK
Skiss tillskriven Mårten Andersson
SlutprisInga bud
Akvarell okänd konstnär
SlutprisInga bud
Bengt Forsberg olja på duk "Uppländsk kust II" signerad
Slutpris75 SEK
Leif Eriksson montage, kolteckningar 3 stycken, signerade
Slutpris50 SEK
Ante Gerhard olja på duk, signerad -63
SlutprisInga bud
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell "Höle 24 April 1978" signerad
Slutpris225 SEK
Per Englund olja på duk, signerad 1970
Slutpris175 SEK
Ulf Larsson olja på duk, signerad
Slutpris350 SEK
Alwin Dahl olja på pannå "Fiskeläge" signerad
SlutprisInga bud
Leif Eriksson olja på duk, signerad 1976
Slutpris250 SEK
Alwin Dahl olja på duk "Gråväder Västkusten" signerad
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck efter B. Plockhorst
Slutpris50 SEK
E. Sjögren olja på duk "Havsmotiv" signerad
SlutprisInga bud
P. Engström olja på duk, signerad 1906
Slutpris50 SEK
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell, signerad -97
Slutpris600 SEK
Walter Kåstad akvarell "Akter 1 Maj" signerad 1952
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson teckning "Stavhoppare" signerad Mårten A
Slutpris350 SEK
Figuriner Hummel, 3 stycken
Slutpris200 SEK
Palle Lindström olja på duk "Blomsterskål" signerad -91
Slutpris550 SEK
L. E. Björck olja på pannå, signerad 1913
SlutprisInga bud
Jan Lundin olja på pannå "Stilleben" signerad
Slutpris200 SEK
Hilda Nilsson cop, olja på pannå
Slutpris50 SEK
V. Gylling olja på pannå "Stilleben"
Slutpris125 SEK
Olja på duk "Kvinnofigur" otydlig signatur
Slutpris100 SEK
Folke Almlöf träskulptur, 1978
Slutpris225 SEK
Slutpris2 200 SEK
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72
Slutpris125 SEK
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief
Slutpris550 SEK
Tavla-tryck "Engine Brand"
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck "Ciclista"
Slutpris150 SEK
Bruno Knutman litografi, signerad -63
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris225 SEK
Rune Hagman färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
G. Bardone färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66
Slutpris50 SEK
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855
Slutpris350 SEK
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad
Slutpris400 SEK
Axel Birkholm litografi, signerad
SlutprisInga bud
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64
Slutpris100 SEK
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad
Slutpris50 SEK
Börje Mell litografi, signerad
SlutprisInga bud
Van Gogh canvastryck
Slutpris75 SEK
Slutpris225 SEK
Litografi signerad -84
Slutpris500 SEK