Mårten Andersson akvarellerad färglitografi "Skåpet" signerad Mårten A 1971_1398a_8dbb51b44709297_lg.jpeg
Mårten Andersson akvarellerad färglitografi "Skåpet" signerad Mårten A 1971
Slutpris6 000 SEK
Goebel hummelorkester_1878a_8dbb51e3d071148_lg.jpeg
Goebel hummelorkester
Slutpris650 SEK
Per Larsson "Tecknar Lasse" olja på pannå, signerad 1976_1396a_8dbb5216be4b797_lg.jpeg
Per Larsson "Tecknar Lasse" olja på pannå, signerad 1976
Slutpris1 500 SEK
Skiss tillskriven Mårten Andersson_1382a_8dbb5215db9b208_lg.jpeg
Skiss tillskriven Mårten Andersson
SlutprisInga bud
Akvarell okänd konstnär_1383a_8dbb521e2610154_lg.jpeg
Akvarell okänd konstnär
SlutprisInga bud
Bengt Forsberg olja på duk "Uppländsk kust II" signerad_1385a_8dbb5224f5a4c32_lg.jpeg
Bengt Forsberg olja på duk "Uppländsk kust II" signerad
Slutpris75 SEK
Leif Eriksson montage, kolteckningar 3 stycken, signerade_1386a_8dbb5222447bfcd_lg.jpeg
Leif Eriksson montage, kolteckningar 3 stycken, signerade
Slutpris50 SEK
Ante Gerhard olja på duk, signerad -63_1387a_8dbb522612ab317_lg.jpeg
Ante Gerhard olja på duk, signerad -63
SlutprisInga bud
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell "Höle 24 April 1978" signerad_1388a_8dbb52254418d5f_lg.jpeg
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell "Höle 24 April 1978" signerad
Slutpris225 SEK
Per Englund olja på duk, signerad 1970_1380a_8dbb5214e8b173e_lg.jpeg
Per Englund olja på duk, signerad 1970
Slutpris175 SEK
Ulf Larsson olja på duk, signerad_1389a_8dbb522a459f9ce_lg.jpeg
Ulf Larsson olja på duk, signerad
Slutpris350 SEK
Alwin Dahl olja på pannå "Fiskeläge" signerad_1390a_8dbb521ff4b50a2_lg.jpeg
Alwin Dahl olja på pannå "Fiskeläge" signerad
SlutprisInga bud
Leif Eriksson olja på duk, signerad 1976_1391a_8dbb5228ff3f694_lg.jpeg
Leif Eriksson olja på duk, signerad 1976
Slutpris250 SEK
Alwin Dahl olja på duk "Gråväder Västkusten" signerad_1392a_8dbb522130ea355_lg.jpeg
Alwin Dahl olja på duk "Gråväder Västkusten" signerad
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck efter B. Plockhorst_1393a_8dbb52274ad7474_lg.jpeg
Tavla-tryck efter B. Plockhorst
Slutpris50 SEK
E. Sjögren olja på duk "Havsmotiv" signerad_1394a_8dbb5233b306031_lg.jpeg
E. Sjögren olja på duk "Havsmotiv" signerad
SlutprisInga bud
P. Engström olja på duk, signerad 1906_1395a_8dbb522fe1e956d_lg.jpeg
P. Engström olja på duk, signerad 1906
Slutpris50 SEK
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell, signerad -97_1381a_8dbb521a8d169c3_lg.jpeg
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell, signerad -97
Slutpris600 SEK
Walter Kåstad akvarell "Akter 1 Maj" signerad 1952_1397a_8dbb5232dda6385_lg.jpeg
Walter Kåstad akvarell "Akter 1 Maj" signerad 1952
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson teckning "Stavhoppare" signerad Mårten A_1384a_8dbb5237624c752_lg.jpeg
Mårten Andersson teckning "Stavhoppare" signerad Mårten A
Slutpris350 SEK
Figuriner Hummel, 3 stycken_1442a_8dbb51bdacec3f7_lg.jpeg
Figuriner Hummel, 3 stycken
Slutpris200 SEK
Palle Lindström olja på duk "Blomsterskål" signerad -91_1540a_8dbb51c97c51644_lg.jpeg
Palle Lindström olja på duk "Blomsterskål" signerad -91
Slutpris550 SEK
L. E. Björck olja på pannå, signerad 1913_1542a_8dbb51ca328ad95_lg.jpeg
L. E. Björck olja på pannå, signerad 1913
SlutprisInga bud
Jan Lundin olja på pannå "Stilleben" signerad_1543a_8dbb51c57359645_lg.jpeg
Jan Lundin olja på pannå "Stilleben" signerad
Slutpris200 SEK
Hilda Nilsson cop, olja på pannå_1544a_8dbb51b42df523e_lg.jpeg
Hilda Nilsson cop, olja på pannå
Slutpris50 SEK
V. Gylling olja på pannå "Stilleben"_1541a_8dbb51c559bc78b_lg.jpeg
V. Gylling olja på pannå "Stilleben"
Slutpris125 SEK
Olja på duk "Kvinnofigur" otydlig signatur_1333a_8dbb51e780a32d9_lg.jpeg
Olja på duk "Kvinnofigur" otydlig signatur
Slutpris100 SEK
Folke Almlöf träskulptur, 1978_1570a_8dbb51d8286fa2d_lg.jpeg
Folke Almlöf träskulptur, 1978
Slutpris225 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad_1599a_8dbb51ea79f6cef_lg.jpeg
Slutpris2 200 SEK
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72_1606a_8dbb51d36910b80_lg.jpeg
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72
Slutpris125 SEK
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief_1628a_8dbb51de80961b3_lg.jpeg
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief
Slutpris550 SEK
Tavla-tryck "Engine Brand"_1633a_8dbb51d9f9af77e_lg.jpeg
Tavla-tryck "Engine Brand"
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck "Ciclista"_1634a_8dbb51e47dadcd9_lg.jpeg
Tavla-tryck "Ciclista"
Slutpris150 SEK
Bruno Knutman litografi, signerad -63_1645a_8dbb51e012dc0e3_lg.jpeg
Bruno Knutman litografi, signerad -63
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad_1646a_8dbb51dc28f4c98_lg.jpeg
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris225 SEK
Rune Hagman färglitografi, signerad_1647a_8dbb51d8f500a94_lg.jpeg
Rune Hagman färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
G. Bardone färglitografi, signerad_1648a_8dbb51e1d87b146_lg.jpeg
G. Bardone färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66_1649d_8dbb51d6edd8c5b_lg.jpeg
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66
Slutpris50 SEK
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855_1650a_8dbb51e0989ca96_lg.jpeg
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855
Slutpris350 SEK
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad_1651a_8dbb51d0fab0e96_lg.jpeg
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad_1652a_8dbb51dd0b026bb_lg.jpeg
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad
Slutpris400 SEK
Axel Birkholm litografi, signerad_1653a_8dbb51d23acf23b_lg.jpeg
Axel Birkholm litografi, signerad
SlutprisInga bud
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64_1654a_8dbb51e50190fb9_lg.jpeg
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64
Slutpris100 SEK
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad_1655a_8dbb51eb1f26b7b_lg.jpeg
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad
Slutpris50 SEK
Börje Mell litografi, signerad_1656a_8dbb51e74edbcc4_lg.jpeg
Börje Mell litografi, signerad
SlutprisInga bud
Van Gogh canvastryck_1657a_8dbb51eb418760f_lg.jpeg
Van Gogh canvastryck
Slutpris75 SEK
Tage Åsén färglitografi "Komposition Söderhamn" signerad -91_1658a_8dbb51e7160cfa6_lg.jpeg
Slutpris225 SEK
Litografi signerad -84_1627a_8dbb51d2202116b_lg.jpeg
Litografi signerad -84
Slutpris500 SEK