524 Koppar 3 delar, 1800-tal

2873a_8dbcf1b078df217_med.jpeg
  • 2873a_8dbcf1b078df217_sm.jpeg
  • 2873b_8dbcf1b091c19dd_sm.jpeg
  • 2873c_8dbcf1b0abbfd11_sm.jpeg
  • 2873d_8dbcf1b0c46716b_sm.jpeg
  • 2873e_8dbcf1b0e069b83_sm.jpeg
  • 2873f_8dbcf1b0fb93b76_sm.jpeg
  • 2873g_8dbcf1b118aa737_sm.jpeg
  • 2873h_8dbcf1b13190957_sm.jpeg
  • 2873i_8dbcf1b14abdf9d_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage & bucklor.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK