398 Kopparkittel 1800-1900 tal
- Skick:Bruksslitage & bucklor. Ej rengjord.
- Storlek:H 30 cm, Diameter 55 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |