47 Otto Lindberg olja på duk "Fullriggare" signerad 1932

2392a_8dbc5b07d10f575_med.jpeg
  • 2392a_8dbc5b07d10f575_sm.jpeg
  • 2392b_8dbc5b07f96e0da_sm.jpeg
  • 2392c_8dbc5b08210930d_sm.jpeg
  • 2392d_8dbc5b084659682_sm.jpeg
  • 2392e_8dbc5b0879373f8_sm.jpeg
  • 2392f_8dbc5b08a78635e_sm.jpeg
  • Skick:Lagning finns, övre del av mast i mitten.
  • Storlek:Ramad 120x90 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK