47 Otto Lindberg olja på duk "Fullriggare" signerad 1932
- Skick:Lagning finns, övre del av mast i mitten.
- Storlek:Ramad 120x90 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |