15 Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell, signerad 1978

2365a_8dbc5a7f750ec5e_med.jpeg
  • 2365a_8dbc5a7f750ec5e_sm.jpeg
  • 2365b_8dbc5a7f8d28a0c_sm.jpeg
  • 2365c_8dbc5a7fa94fe34_sm.jpeg
  • Storlek:Ramad 43x30 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK