Serveringsvagn teak, Ferdinand Lundqvist Göteborg, 1950-1960 tal_3559a_8dbe4680360b2cf_lg.jpeg
Serveringsvagn teak, Ferdinand Lundqvist Göteborg, 1950-1960 tal
Slutpris850 SEK
Skrivbord teak, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden_3562a_8dbe468b7b6cfbe_lg.jpeg
Skrivbord teak, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden
Slutpris650 SEK
Klädskåp Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft_3955a_8dbe76410d11232_lg.jpeg
Klädskåp Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Stolar teak, 6 stycken, 1950-1960 tal_3511a_8dbe449d2ba0fcc_lg.jpeg
Stolar teak, 6 stycken, 1950-1960 tal
Slutpris1 200 SEK
Vitrinskåp 1900-tal_3512a_8dbe44a01408565_lg.jpeg
Vitrinskåp 1900-tal
Slutpris3 000 SEK
Stolar Leksands-modell, 4 stycken, 1900-tal_3515a_8dbe44bc784a9e5_lg.jpeg
Stolar Leksands-modell, 4 stycken, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Klaffbord 1900-talets första hälft_3516a_8dbe44bed8439dd_lg.jpeg
Klaffbord 1900-talets första hälft
Slutpris450 SEK
Sidobord 1920-1930 tal_3519a_8dbe44ce1b0549c_lg.jpeg
Sidobord 1920-1930 tal
Slutpris50 SEK
Skåp björk, 1900-talets senare hälft_3513a_8dbe44a89cb8a49_lg.jpeg
Skåp björk, 1900-talets senare hälft
Slutpris175 SEK
Etiennehylla 1930-1940 tal_3520a_8dbe45015faa244_lg.jpeg
Etiennehylla 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
Brickbord 1900-talets första hälft_3522a_8dbe450cf0f0ee0_lg.jpeg
Brickbord 1900-talets första hälft
Slutpris350 SEK
Lavoar 1900-talets första hälft_3523a_8dbe450fff13d8c_lg.jpeg
Lavoar 1900-talets första hälft
Slutpris125 SEK
Spegelbyrå modern_3524a_8dbe4516ac2f356_lg.jpeg
Spegelbyrå modern
Slutpris75 SEK
Stolar, 3 stycken_3525a_8dbe45197db3ce0_lg.jpeg
Stolar, 3 stycken
Slutpris50 SEK
Cafébord_3526a_8dbe451b1d7fc4d_lg.jpeg
Cafébord
Slutpris100 SEK
Trädgårdsstolar Leknes Jysk, 4 stycken_3527a_8dbe4520c6b06ac_lg.jpeg
Trädgårdsstolar Leknes Jysk, 4 stycken
Slutpris175 SEK
Stolar 1 par, 1960-1970 tal_3521a_8dbe4509aae4500_lg.jpeg
Stolar 1 par, 1960-1970 tal
Slutpris75 SEK
Soffa rokoko-stil, 1900-tal_3534a_8dbe45c218c396c_lg.jpeg
Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Skrivbord Jugend, 1900-tal_3541a_8dbe45d5b78f5a7_lg.jpeg
Skrivbord Jugend, 1900-tal
Slutpris550 SEK
Karmstol Svensk design, 1950-1960 tal_3543a_8dbe45e59f424f0_lg.jpeg
Karmstol Svensk design, 1950-1960 tal
SlutprisInga bud
Rökbord Jugend-stil, 1900-tal_3530a_8dbe45516835b2f_lg.jpeg
Rökbord Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Stubbstol barn, 1900-tal_3544a_8dbe45f0dbdcb78_lg.jpeg
Stubbstol barn, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Fåtöljer 1 par, Göte Möbler Nässjö, 1900-talets andra hälft_3545a_8dbe460dbfc6c35_lg.jpeg
Fåtöljer 1 par, Göte Möbler Nässjö, 1900-talets andra hälft
Slutpris50 SEK
Skåp modernt_3549a_8dbe462d6df6a1c_lg.jpeg
Skåp modernt
Slutpris75 SEK
Fåtölj lounge-modell, 1900-talets mitt_3550a_8dbe4636cc181b6_lg.jpeg
Fåtölj lounge-modell, 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Fåtölj Ekenäset IKEA, 1990-tal_3551a_8dbe463962fb536_lg.jpeg
Fåtölj Ekenäset IKEA, 1990-tal
Slutpris350 SEK
Fåtölj öronlappsmodell, 1900-tal_3552a_8dbe463fb8f5cd0_lg.jpeg
Fåtölj öronlappsmodell, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Stolar 6 stycken, Gemla Diö, 1900-tal_3546a_8dbe461643914ac_lg.jpeg
Stolar 6 stycken, Gemla Diö, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Fåtölj Dux, Ljungs Industrier AB Malmö, 1960-1970 tal_3553a_8dbe4642c048708_lg.jpeg
Fåtölj Dux, Ljungs Industrier AB Malmö, 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal_3554a_8dbe464b9bf817f_lg.jpeg
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal_3555a_8dbe4664b93189a_lg.jpeg
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Bokhylla IKEA "Niklas" Rutger Andersson_3556a_8dbe46711135d16_lg.jpeg
Bokhylla IKEA "Niklas" Rutger Andersson
Slutpris75 SEK
Sideboard, Knoll Industrier för NK, 1960-tal_3557a_8dbe4676088dbde_lg.jpeg
Sideboard, Knoll Industrier för NK, 1960-tal
Slutpris75 SEK
Knoppbräda 1900-tal_3558a_8dbe467c53d7443_lg.jpeg
Knoppbräda 1900-tal
Slutpris275 SEK
Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal_3547a_8dbe462273368b6_lg.jpeg
Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal
Slutpris1 900 SEK
Skrivbord rokoko-stil, 1900-tal_3542a_8dbe45d853de62a_lg.jpeg
Skrivbord rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal_3560a_8dbe46845e9c37a_lg.jpeg
Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal
Slutpris1 700 SEK
Skänk ek, modern_3517a_8dbe44c2a40946c_lg.jpeg
Skänk ek, modern
Slutpris2 200 SEK
Stol allmoge, 1700-1800 tal_3578a_8dbe51eb3496ff2_lg.jpeg
Stol allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris225 SEK
Köksstege, Linderoth produkter Motala, 1960-1970 tal_3579a_8dbe51ee4dd76a5_lg.jpeg
Köksstege, Linderoth produkter Motala, 1960-1970 tal
Slutpris550 SEK
Halvmånebord 1800-1900 tal_3580a_8dbe51f154137cb_lg.jpeg
Halvmånebord 1800-1900 tal
Slutpris700 SEK
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal_3574a_8dbe51bdaa7f2b0_lg.jpeg
Hallmöbel teak, 1950-1960 tal
Slutpris200 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal_3581a_8dbe51f67af0b4e_lg.jpeg
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Klädskåp 1800-tal_3548a_8dbe462885c17d3_lg.jpeg
Klädskåp 1800-tal
Slutpris3 000 SEK
Chiffonjé 1800-1900 tal_3582a_8dbe51f9f8d96bf_lg.jpeg
Chiffonjé 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Stol Edsbyverken, 1950-1960 tal_3577a_8dbe51e962bfd14_lg.jpeg
Stol Edsbyverken, 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Hörnskåp-vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal_3572a_8dbe51b32afc7b8_lg.jpeg
Hörnskåp-vitrinskåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris1 200 SEK
Klädskåp Edsbyverken, 2 stycken_3606a_8dbe527fd616716_lg.jpeg
Klädskåp Edsbyverken, 2 stycken
Slutpris300 SEK