Ingrid Roth olja på duk "Hästar vid bord" signerad_3624a_8dbe5c0df82e211_lg.jpeg
Ingrid Roth olja på duk "Hästar vid bord" signerad
Slutpris4 800 SEK
Edward Lindahl Gustavsberg "Uggla" signerad E.L_3379a_8dbe12453a0a6ae_lg.jpeg
Edward Lindahl Gustavsberg "Uggla" signerad E.L
Slutpris100 SEK
Erik Olson Halmstadgruppen, komposition signerad 1955_3390a_lg.jpeg
Erik Olson Halmstadgruppen, komposition signerad 1955
Slutpris1 100 SEK
Tavla-tryck efter Lafosse_3392a_lg.jpeg
Tavla-tryck efter Lafosse
Slutpris50 SEK
Staffan Ullström tryck, signerad_3391a_8dbe13275e91e4b_lg.jpeg
Staffan Ullström tryck, signerad
Slutpris150 SEK
Tavla-tryck Volvo PV 36 "Carioca" 1935-38_3400a_8dbe135c33cc432_lg.jpeg
Tavla-tryck Volvo PV 36 "Carioca" 1935-38
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck Volvo ÖV 4 "Jakob" 1927-29_3401a_8dbe135d9877f30_lg.jpeg
Tavla-tryck Volvo ÖV 4 "Jakob" 1927-29
SlutprisInga bud
Tavla-tryck Volvo LV 4 1928-29_3402a_8dbe135eec09ba6_lg.jpeg
Tavla-tryck Volvo LV 4 1928-29
SlutprisInga bud
Bror-Eric litografi "Näcken" signerad 1973_3403a_8dbe13612c4bf89_lg.jpeg
Bror-Eric litografi "Näcken" signerad 1973
Slutpris125 SEK
Tavla-tryck "kattmotiv"_3399a_8dbe135a5d8ccf1_lg.jpeg
Tavla-tryck "kattmotiv"
Slutpris100 SEK
Skulptur Asien_3421a_8dbe13fe3bc82ca_lg.jpeg
Skulptur Asien
Slutpris100 SEK
Alex Holm olja på duk, signerad 1935_3423a_8dbe140366ce923_lg.jpeg
Alex Holm olja på duk, signerad 1935
SlutprisInga bud
Glaskonst, äpplen 2 stycken_3440a_8dbe143054c4303_lg.jpeg
Glaskonst, äpplen 2 stycken
Slutpris50 SEK
Altarskåp "Uppståndelsen" no: 225, komp. B. Ekman_3490a_8dbe442f75bb0b9_lg.jpeg
Altarskåp "Uppståndelsen" no: 225, komp. B. Ekman
Slutpris1 200 SEK
Olja på pannå "Stilleben" okänd konstnär, signerad Lundqvist_3499a_8dbe4477de0dbc9_lg.jpeg
Olja på pannå "Stilleben" okänd konstnär, signerad Lundqvist
Slutpris50 SEK
Uno Hubert Karlsson olja på duk, signerad_3500a_8dbe447aa255e2c_lg.jpeg
Uno Hubert Karlsson olja på duk, signerad
Slutpris100 SEK
Palle Åberg akvarell, signerad -54_3501a_8dbe447dc34fe04_lg.jpeg
Palle Åberg akvarell, signerad -54
Slutpris50 SEK
K.G Holmberg oljor på pannå, 2 stycken, signerade -54_3502a_8dbe4480fe78eae_lg.jpeg
K.G Holmberg oljor på pannå, 2 stycken, signerade -54
SlutprisInga bud
K.G Holmberg litografier, 4 stycken, signerade 1977_3503a_8dbe4484ebaaa52_lg.jpeg
K.G Holmberg litografier, 4 stycken, signerade 1977
SlutprisInga bud
K.G Holmberg litografier, 4 stycken, signerade 1977_3504a_8dbe448833bc54d_lg.jpeg
149
SlutprisInga bud
K.G Holmberg litografier, 4 stycken, signerade 1977_3505a_8dbe448c5a81ae4_lg.jpeg
150
SlutprisInga bud
Evy Låås färglitografi, signerad_3506a_8dbe448ed1286a4_lg.jpeg
Evy Låås färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Svend Jensen olja på duk, signerad_3507a_8dbe449095c5091_lg.jpeg
Svend Jensen olja på duk, signerad
Slutpris150 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971_3567a_lg.jpeg
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad_3583a_8dbe51fd171d114_lg.jpeg
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
Inga-Karin Link olja på duk "Motiv från Lottefors" signerad_3585a_8dbe52017a493c0_lg.jpeg
Inga-Karin Link olja på duk "Motiv från Lottefors" signerad
SlutprisInga bud
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1946_3586a_8dbe520357bce12_lg.jpeg
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1946
Slutpris650 SEK
Olja på duk "Skogstjärn" osignerad_3587a_8dbe52053aeb1e9_lg.jpeg
Olja på duk "Skogstjärn" osignerad
Slutpris50 SEK
Litografi otydlig signatur, signerad -91_3588a_8dbe52133ba9b27_lg.jpeg
Litografi otydlig signatur, signerad -91
SlutprisInga bud
Tomas Hrivnac litografi, signerad -95_3589a_8dbe521ac5d5931_lg.jpeg
Tomas Hrivnac litografi, signerad -95
Slutpris50 SEK
Tomas Hrivnac litografi, signerad -94_3590a_8dbe521dc270358_lg.jpeg
Tomas Hrivnac litografi, signerad -94
Slutpris50 SEK
Lars Norrman färgtryck, signerad_3584a_8dbe51fe82ea304_lg.jpeg
Lars Norrman färgtryck, signerad
Slutpris125 SEK
Träsnitt "Motiv från Salzburg" otydlig signatur_3591a_8dbe5222208ba08_lg.jpeg
Träsnitt "Motiv från Salzburg" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
J. Öhrvall akvarell, signerad_3592a_8dbe522459e7676_lg.jpeg
J. Öhrvall akvarell, signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi "Frida Kahlos nattvandring" signerad_3595a_8dbe5231fa512e7_lg.jpeg
Jordi Arkö färglitografi "Frida Kahlos nattvandring" signerad
Slutpris125 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T_3596a_8dbe52337117370_lg.jpeg
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T
Slutpris100 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T_3597a_8dbe52350e53997_lg.jpeg
Slutpris100 SEK
Jordi Arkö färglitografi, signerad E.T_3598a_8dbe5238c7c5de3_lg.jpeg
Slutpris175 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad_3599a_8dbe523bac2ea5b_lg.jpeg
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad
Slutpris175 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad_3600a_8dbe52642e5c9d2_lg.jpeg
Slutpris200 SEK
Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad_3601a_8dbe526766c4d2a_lg.jpeg
Slutpris175 SEK
Henry Unger litografi, signerad_3602a_8dbe5270d5b63af_lg.jpeg
Henry Unger litografi, signerad
Slutpris50 SEK
Henry Unger litografi, signerad_3603a_8dbe52723865e49_lg.jpeg
SlutprisInga bud
C.L Rosendahl olja på duk "Motiv från Göteborg" signerad_3604a_8dbe5273dd846f9_lg.jpeg
C.L Rosendahl olja på duk "Motiv från Göteborg" signerad
Slutpris75 SEK
S. Englund olja på pannå, signerad -57_3605a_8dbe52752c00519_lg.jpeg
S. Englund olja på pannå, signerad -57
SlutprisInga bud
Rütta Lappalainen akvarell, okänd konstnär_3616a_8dbe5bdcb3b445b_lg.jpeg
Rütta Lappalainen akvarell, okänd konstnär
SlutprisInga bud
Färglitografi okänd konstnär, signerad_3619a_8dbe5bf802f4837_lg.jpeg
Färglitografi okänd konstnär, signerad
Slutpris50 SEK
U. Thornvigg olja på duk "Stilleben" signerad -95_3620a_8dbe5bfb64228b9_lg.jpeg
U. Thornvigg olja på duk "Stilleben" signerad -95
SlutprisInga bud