160 Stolar Leksands-modell, 4 stycken, 1900-tal
Furu. Rygg med 7st pinnar. Kopplade ben. Delvis bemålade.
- Skick:Bruksslitage & repor.
- Storlek:Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 90 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |