192 Stolar 6 stycken, Axel Larsson Svängsta stilmöbler, 1940-1950 tal

3547a_8dbe462273368b6_med.jpeg
  • 3547a_8dbe462273368b6_sm.jpeg
  • 3547b_8dbe46228c1a69a_sm.jpeg
  • 3547c_8dbe4622a2f00cf_sm.jpeg
  • 3547d_8dbe4622bc347a7_sm.jpeg
  • 3547e_8dbe4622d46ad1c_sm.jpeg
  • 3547f_8dbe4622f6cbb37_sm.jpeg

Formpressade med nitar. Kopplade ben.

  • Skick:Bruksslitage & repor.
  • Storlek:Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 80 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK