179 Soffa rokoko-stil, 1900-tal
Rikt skurna detaljer.
- Skick:Bruksslitage & fläckar.
- Storlek:Sitthöjd ca 42 cm, rygghöjd 107 cm, B 140 cm, D 70 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |