8 Skrivbord teak, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden

3562a_8dbe468b7b6cfbe_med.jpeg
  • 3562a_8dbe468b7b6cfbe_sm.jpeg
  • 3562b_8dbe468b93bd262_sm.jpeg
  • 3562c_8dbe468bafab9ae_sm.jpeg
  • 3562d_8dbe468bca9d5e7_sm.jpeg
  • 3562e_8dbe468be2c886b_sm.jpeg
  • 3562f_8dbe468bf96510c_sm.jpeg
  • 3562g_8dbe468c0ee2e45_sm.jpeg

Brickmärkt 590-034. Stativ metall. Lådor på en sida.

  • Skick:Bruksslitage & repor.
  • Storlek:H 76 cm, L 160 cm, D 70 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK