8 Skrivbord teak, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden
Brickmärkt 590-034. Stativ metall. Lådor på en sida.
- Skick:Bruksslitage & repor.
- Storlek:H 76 cm, L 160 cm, D 70 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |