202 Sideboard, Knoll Industrier för NK, 1960-tal
Brickmärkt typ 32D, år 1961. Skjutdörrar med bakomliggande hylla samt förvaringsfack i plast.
- Skick:Bruksslitage & repor.
- Storlek:H 64 cm, L 163 cm, B 47 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |