252 Oscar Reutersvärd färglitografi, signerad
No: 130/210. Komposition i grönt, med Belgiens flagga.
- Storlek:Ramad 50x40 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |
*Följerätt tillkommer |