144 Olja på pannå "Stilleben" okänd konstnär, signerad Lundqvist

3499a_8dbe4477de0dbc9_med.jpeg
  • 3499a_8dbe4477de0dbc9_sm.jpeg
  • 3499b_8dbe4477fbde8e8_sm.jpeg
  • 3499c_8dbe44781745121_sm.jpeg
  • Storlek:Ramad 37x33 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK