168 Lavoar 1900-talets första hälft
Lock med spegel, underliggande plats för tvättfat. Nedtill dörr med bakomvarande hyllplan & låda.
- Skick:Bruksslitage & sprickor.
- Storlek:H 77 cm, B 50 cm, D 38 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |