4 Klädskåp Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft

3955a_8dbe76410d11232_med.jpeg
  • 3955a_8dbe76410d11232_sm.jpeg
  • 3955b_8dbe76412218809_sm.jpeg
  • 3955c_8dbe7641372ff68_sm.jpeg
  • 3955d_8dbe76414ce2f1c_sm.jpeg
  • 3955e_8dbe7641645b8a3_sm.jpeg
  • 3955f_8dbe764178cfe6a_sm.jpeg
  • 3955g_8dbe7641902d3ef_sm.jpeg
  • 3955h_8dbe7641a4b0ee5_sm.jpeg
  • 3955i_8dbe7641b8f2d12_sm.jpeg
  • 3955j_8dbe7641d01312f_sm.jpeg

Dörr med spegel, bakomliggande hyllplan. Nedtill låda. Lös underdel.

  • Skick:Bruksslitage & färgbortfall.
  • Storlek:H 210 cm, B 96 cm, D 52 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK