193 Klädskåp 1800-tal
Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt galghängare. Senare renoveringar.
- Skick:Bruksslitage & sprickor.
- Storlek:H 215 cm, B 115 cm, D 60 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |