188 Karmstol Svensk design, 1950-1960 tal
Fast stoppad sits & rygg.
- Skick:Slitage & repor. Övre ribba lös.
- Storlek:Sitthöjd 43 cm, rygghöjd 80 cm, B 58 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |