256 Henry Unger litografi, signerad

3603a_8dbe52723865e49_med.jpeg
  • 3603a_8dbe52723865e49_sm.jpeg
  • 3603b_8dbe527252413a7_sm.jpeg
  • 3603c_8dbe5272697e92d_sm.jpeg
  • 3603d_8dbe52727e2c168_sm.jpeg

No: 38/95.

  • Storlek:Ramad 44x47 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK
*Följerätt tillkommer