197 Fåtölj öronlappsmodell, 1900-tal
Löst stoppad sittdyna. Löst tyg medföljer.
- Skick:Dyna med kraftigt slitage. Övrigt bruksslitage.
- Storlek:Sitthöjd ca 48 cm, rygghöjd 92 cm, B 86 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |