190 Fåtöljer 1 par, Göte Möbler Nässjö, 1900-talets andra hälft
Stomme betsad bok. Lösa plymåer i rygg & sits. Klädsel i skinn. Klädda armlän.
- Skick:Slitage & sprickor.
- Storlek:Sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd 95 cm, B 85 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |