205 Bord, Knoll International U.S.A, för Nordiska Kompaniet Sweden, 1960-tal
Brickmärkt typ 579-071. Stativ metall. Betsad träskiva.
- Skick:Bruksslitage & repor.
- Storlek:H 45 cm, skiva 80x80 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |