201 Bokhylla IKEA "Niklas" Rutger Andersson
Vitlackad stålstomme. Hyllplan lackat trä.
- Skick:Bruksslitage & repor.
- Storlek:H 157 cm, B 80 cm, D 35 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |