Jompa Ljungström träskulptur, signerad Jompa 1977_3010a_8dbd0995693e075_lg.jpeg
661
Jompa Ljungström träskulptur, signerad Jompa 1977
Slutpris850 SEK
Mårth K olja på duk "stilleben# signerad 1959_3034a_8dbd0ab1ee36074_lg.jpeg
685
Mårth K olja på duk "stilleben# signerad 1959
Slutpris50 SEK
Mårth K olja på pannå, signerad 1968_3035a_8dbd0ab4b13b88a_lg.jpeg
686
Mårth K olja på pannå, signerad 1968
SlutprisInga bud
Fåtölj skinn, Kebe Danmark_3028a_8dbd0a51be82da3_lg.jpeg
679
Fåtölj skinn, Kebe Danmark
Slutpris550 SEK
Spegel Fröseke, 1950-1960 tal_3036a_8dbd0ab7d998c3b_lg.jpeg
687
Spegel Fröseke, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Carl Fagerlund Orrefors bordslampa_3037a_8dbd0abac5d28c3_lg.jpeg
688
Carl Fagerlund Orrefors bordslampa
Slutpris850 SEK
Köksstege 1940-1950 tal_3038a_8dbd0abdb68fdb3_lg.jpeg
689
Köksstege 1940-1950 tal
Slutpris250 SEK
Arne Mattsson tavla-tryck, signerad_3032a_8dbd0aa9c9b863c_lg.jpeg
683
Arne Mattsson tavla-tryck, signerad
Slutpris75 SEK
Fat Persien, metall & koppar, 2 stycken_2351a_8dbc59c2aebb29e_lg.jpeg
691
Fat Persien, metall & koppar, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad_3041a_8dbd0ac51280266_lg.jpeg
692
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris1 600 SEK
Sidobord-sängbord 1970-1980 tal_3042a_8dbd0ac7ad36d0a_lg.jpeg
693
Sidobord-sängbord 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
Vävd gobeläng, Romantiskt motiv_3044a_8dbd4a14099de6c_lg.jpeg
695
Vävd gobeläng, Romantiskt motiv
Slutpris150 SEK
Stolar 1 par, Bjärnums slöjdfabrik AB, 1940-1950 tal_3045a_8dbd0ad6f2143bc_lg.jpeg
696
Stolar 1 par, Bjärnums slöjdfabrik AB, 1940-1950 tal
Slutpris175 SEK
Yxa, Per & Jonas Stålberg Edsbyn, signerad P.S_3014a_8dbd09ae709db7c_lg.jpeg
665
Yxa, Per & Jonas Stålberg Edsbyn, signerad P.S
Slutpris450 SEK
Forskrin allmoge, 1800-tal_3046a_8dbd0ad938381fd_lg.jpeg
697
Forskrin allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Hylla J.E Sundström Enånger, 1900-tal_3039a_8dbd0ac0bafa7be_lg.jpeg
690
Hylla J.E Sundström Enånger, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Taklampa Empire-stil, 1900-tal_3048a_8dbd0ae21777e5e_lg.jpeg
699
Taklampa Empire-stil, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Lejontämjarens hus" signerad_3050a_8dbd0af0e4354d9_lg.jpeg
701
Mårten Andersson färglitografi "Lejontämjarens hus" signerad
Slutpris3 800 SEK
Jompa Ljungström träskulptur, signerad 1981_3011a_8dbd09970a3d2ad_lg.jpeg
662
Jompa Ljungström träskulptur, signerad 1981
Slutpris750 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad_3051a_8dbd0af326d8619_lg.jpeg
702
Slutpris2 200 SEK
Fyrhjuling barn_3053a_8dbd0afc02edcd5_lg.jpeg
704
Fyrhjuling barn
Slutpris2 200 SEK
Vinterdäck 165 R13, 1 par_3054a_8dbd0b3d91abdae_lg.jpeg
705
Vinterdäck 165 R13, 1 par
Slutpris1 700 SEK
Högfrekvensapparat "Ozonosan"_3055a_8dbd0b417de78b4_lg.jpeg
706
Högfrekvensapparat "Ozonosan"
Slutpris125 SEK
Taklampa 1930-1940 tal_3056a_8dbd0b44466ebfe_lg.jpeg
707
Taklampa 1930-1940 tal
SlutprisInga bud
Takkrona malm, 1900-tal_3049a_8dbd0aea50c17cd_lg.jpeg
700
Takkrona malm, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Frack Rosenbaums Sundsvall_3057a_8dbd0b485c5c6f4_lg.jpeg
708
Frack Rosenbaums Sundsvall
Slutpris500 SEK
Dragspel _3058a_8dbd0b4f2561617_lg.jpeg
709
Dragspel
Slutpris50 SEK
Akustisk gitarr Levin_3027a_8dbd0a4c804c4ee_lg.jpeg
678
Akustisk gitarr Levin
Slutpris1 300 SEK
Slagbord & stolar, 2 stycken, moderna_3059a_8dbd0b5c74815f9_lg.jpeg
710
Slagbord & stolar, 2 stycken, moderna
Slutpris100 SEK
Vinterdäck 5/112, 1 par_3052a_8dbd0af6bc320c4_lg.jpeg
703
Vinterdäck 5/112, 1 par
Slutpris650 SEK
Kockum emalj, Design Nerman, skålar 2 stycken_2352a_8dbc59c99923629_lg.jpeg
711
Kockum emalj, Design Nerman, skålar 2 stycken
Slutpris75 SEK
Sängbord teak 1 par, AB Carlströms möbelfabrik, 1950-1960 tal_3061a_8dbd0b8fcbc1057_lg.jpeg
712
Sängbord teak 1 par, AB Carlströms möbelfabrik, 1950-1960 tal
Slutpris900 SEK
Karmstol ek, 1950-1960 tal_3065a_8dbd13c1b435d4b_lg.jpeg
716
Karmstol ek, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Soffbord "Anika" design Anika Reuterswärd_3067a_8dbd13cfec95c73_lg.jpeg
718
Soffbord "Anika" design Anika Reuterswärd
Slutpris50 SEK
Gunnar Larson Gustavsberg "Kulan" askkoppar, 2 stycken_3068a_8dbd1407ddaaa68_lg.jpeg
719
Gunnar Larson Gustavsberg "Kulan" askkoppar, 2 stycken
Slutpris100 SEK
Arthur Percy Gefle "Royal" fruktset, 7 delar_3069a_8dbd1418a94e5e0_lg.jpeg
720
Arthur Percy Gefle "Royal" fruktset, 7 delar
Slutpris75 SEK
Sidobord IKEA "Lövet"_3062a_8dbd0b927c4707d_lg.jpeg
713
Sidobord IKEA "Lövet"
Slutpris550 SEK
Gefle "Gyllen" hänkelvaser, 2 stycken_3070a_8dbd1423f4c6ba9_lg.jpeg
721
Gefle "Gyllen" hänkelvaser, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Sidobord teak, 1950-1960 tal_3063a_8dbd13b19158c24_lg.jpeg
714
Sidobord teak, 1950-1960 tal
Slutpris200 SEK
Gustavsberg "Isolde" kaffeservis, 22 delar_3071a_8dbd14309e6ecc0_lg.jpeg
722
Gustavsberg "Isolde" kaffeservis, 22 delar
Slutpris200 SEK
Fotglas 10 stycken, 1950-1960 tal_3072a_8dbd1466c477dd6_lg.jpeg
723
Fotglas 10 stycken, 1950-1960 tal
Slutpris125 SEK
Soffbord teak, 1960-tal_3066a_8dbd13c8ed60e0f_lg.jpeg
717
Soffbord teak, 1960-tal
Slutpris250 SEK
Rostfria kastruller, 2 stycken_3074a_8dbd14763b84574_lg.jpeg
725
Rostfria kastruller, 2 stycken
Slutpris350 SEK
Rostfri fiskgryta_3075a_8dbd14795533ce6_lg.jpeg
726
Rostfri fiskgryta
Slutpris100 SEK
Skärså glashytta konstglas "Albertina race 2012"_3077a_8dbd148ff00f79a_lg.jpeg
728
Skärså glashytta konstglas "Albertina race 2012"
Slutpris50 SEK
Kulram 1900-tal_3047a_8dbd0adafc555b8_lg.jpeg
698
Kulram 1900-tal
Slutpris350 SEK
C. Jörgensen Bodum, tekanna_3079a_8dbd14a8c8357f8_lg.jpeg
730
C. Jörgensen Bodum, tekanna
Slutpris400 SEK
Sideboard teak, 1950-1960 tal_3064a_8dbd13b6488aca4_lg.jpeg
715
Sideboard teak, 1950-1960 tal
Slutpris2 800 SEK