336 Einar Svedin olja på duk "Livets träd" signerad E. Svedin
Konstnär från Trönö.
- Storlek:Ramad 53x45 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |
*Följerätt tillkommer |