97 E.G Leksell litografi "Kattlunds, Gotland" signerad 1961

2447a_8dbc64b34aa4b47_med.jpeg
  • 2447a_8dbc64b34aa4b47_sm.jpeg
  • 2447b_8dbc64b36924fce_sm.jpeg
  • 2447c_8dbc64b3841ab02_sm.jpeg
  • 2447d_8dbc64b39fc50c7_sm.jpeg
  • 2447e_8dbc64b3bb4f293_sm.jpeg

No: 9/300.

  • Storlek:Ramad 28x23 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK