15 Julgransfot gjutjärn, 1900-tal

3370a_8dbe120d712be33_med.jpeg
  • 3370a_8dbe120d712be33_sm.jpeg
  • 3370b_8dbe120d8ed10aa_sm.jpeg
  • 3370c_8dbe120da7ee699_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage & viss rost.
  • Storlek:H 18 cm, Diameter fot 33 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.