3 Tunna för vin/öl, 1900-talets första hälft
Ek. Märkt A.B.V.S 7967 Stockholm.
- Skick:Bruksslitage. Ej rengjord. Trasigt band.
- Storlek:H 105 cm, Diameter 85 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |