3 Tennstop Bauman Gottlob Friedrich, Hudiksvall

2834a_8dbcef24cca599e_med.jpeg
  • 2834a_8dbcef24cca599e_sm.jpeg
  • 2834b_8dbcef24e298a10_sm.jpeg
  • 2834c_8dbcef24f9cb64d_sm.jpeg
  • 2834d_8dbcef25137b117_sm.jpeg
  • 2834e_8dbcef252db6452_sm.jpeg
  • 2834f_8dbcef2549299f4_sm.jpeg
  • 2834g_8dbcef255d0dd6b_sm.jpeg
  • 2834h_8dbcef257338e84_sm.jpeg

Stämplad Z3. Lock Gustavus III DGH Sverige. Gravyrer.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 22 cm, Diameter 14 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK