41 Skänk 1800-1900 tal

1369a_8dbb51fa63b5ff5_med.jpeg
  • 1369a_8dbb51fa63b5ff5_sm.jpeg
  • 1369b_8dbb51fa6b65173_sm.jpeg
  • 1369c_8dbb51fa72076ab_sm.jpeg
  • 1369d_8dbb51fa79044ff_sm.jpeg
  • 1369e_8dbb51fa803ce1c_sm.jpeg
  • 1369f_8dbb51fa889c68d_sm.jpeg
  • 1369g_8dbb51fa8f47d5a_sm.jpeg
  • 1369h_8dbb51fa9650e55_sm.jpeg
  • 1369i_8dbb51fa9ddc333_sm.jpeg
  • 1369j_8dbb51faa41843e_sm.jpeg
  • 1369k_8dbb51faaa75b44_sm.jpeg

2 lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Slitage, repor & färgbortfall. H 113 cm, B 113 cm, D 45 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK