25 Soffbord rokoko-stil, 1900-tal

7059a_8dc41ebb6413a76_med.jpeg
  • 7059a_8dc41ebb6413a76_sm.jpeg
  • 7059b_8dc41ebb7b054a6_sm.jpeg
  • 7059c_8dc41ebb92c50e2_sm.jpeg
  • 7059d_8dc41ebbae69d14_sm.jpeg
  • 7059e_8dc41ebbc531aac_sm.jpeg

Oval skiva med glasskiva. Svarvad stomme, fyrdelad fot.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 66 cm, L 105 cm, B 69 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK