24 Skrivbord nyrokoko, 1800-talets senare hälft

7058a_8dc41eb8440e165_med.jpeg
  • 7058a_8dc41eb8440e165_sm.jpeg
  • 7058b_8dc41eb857e4f98_sm.jpeg
  • 7058c_8dc41eb86d1fb1d_sm.jpeg
  • 7058d_8dc41eb8811205d_sm.jpeg
  • 7058e_8dc41eb8993f56d_sm.jpeg
  • 7058f_8dc41eb8b2f3d6b_sm.jpeg
  • 7058g_8dc41eb8cd2f0a9_sm.jpeg
  • 7058h_8dc41eb8e652f80_sm.jpeg
  • 7058i_8dc41eb8ff32d68_sm.jpeg
  • 7058j_8dc41eb91456c2d_sm.jpeg
  • 7058k_8dc41eb9291e214_sm.jpeg

3 lådor. Skuren dekor. Ben med hjul. Skiva med renovering. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 76 cm, B 120 cm, D 63 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK