47 Skänk, Bäckfors möbelfabrik Bergvik, 1940-tal

7138a_8dc428341c6a97c_med.jpeg
  • 7138a_8dc428341c6a97c_sm.jpeg
  • 7138b_8dc4283437be396_sm.jpeg
  • 7138c_8dc42834527d5a3_sm.jpeg
  • 7138d_8dc428346ef00f0_sm.jpeg
  • 7138e_8dc4283487fcc95_sm.jpeg
  • 7138f_8dc428349cd73eb_sm.jpeg
  • 7138g_8dc42834b50944c_sm.jpeg
  • 7138h_8dc42834d5bedc9_sm.jpeg

2st lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H 123 cm, B 101 cm, D 48 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK