36 Matgrupp 1900-tal

7070a_8dc42708442b5a5_med.jpeg
  • 7070a_8dc42708442b5a5_sm.jpeg
  • 7070b_8dc427085ea7e89_sm.jpeg
  • 7070c_8dc427087a1cbe3_sm.jpeg
  • 7070d_8dc4270891d1034_sm.jpeg
  • 7070e_8dc42708a8786e9_sm.jpeg
  • 7070f_8dc42708c1673ea_sm.jpeg
  • 7070g_8dc42708d8c5912_sm.jpeg
  • 7070h_8dc42708eeaa73f_sm.jpeg
  • 7070i_8dc427090445be8_sm.jpeg
  • 7070j_8dc427091c960c2_sm.jpeg
  • 7070k_8dc4270934fdb40_sm.jpeg
  • 7070l_8dc427094da840b_sm.jpeg
  • 7070m_8dc427096478562_sm.jpeg

Bord med 2st utdragsskivor. H 77 cm, total L 180 cm, B 85 cm.

4st stolar, löst stoppade sitsar. sitthöjd 47 cm, rygghöjd 88 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK