20 Kornischer 1 par, 1940-1950 tal

7054a_8dc41e92f34014e_med.jpeg
  • 7054a_8dc41e92f34014e_sm.jpeg
  • 7054b_8dc41e930bc974f_sm.jpeg
  • 7054c_8dc41e9325f56db_sm.jpeg
  • 7054d_8dc41e933ef9d91_sm.jpeg
  • 7054e_8dc41e93584a5a9_sm.jpeg
  • 7054f_8dc41e9373ce2cd_sm.jpeg
  • 7054g_8dc41e938e0ae6f_sm.jpeg
  • 7054h_8dc41e93a5edaab_sm.jpeg
  • 7054i_8dc41e93c3968b9_sm.jpeg
  • 7054j_8dc41e93de5adb4_sm.jpeg
  • 7054k_8dc41e93f890af8_sm.jpeg

Guldförgyllda.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:L 180 cm, D 15 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK