42 Kommod 1900-tal

7133a_8dc428268bbe58e_med.jpeg
  • 7133a_8dc428268bbe58e_sm.jpeg
  • 7133b_8dc42826a7fde7f_sm.jpeg
  • 7133c_8dc42826c7b1c05_sm.jpeg
  • 7133d_8dc42826df9dd64_sm.jpeg
  • 7133e_8dc42826f72fa0a_sm.jpeg
  • 7133f_8dc428270c85300_sm.jpeg
  • 7133g_8dc4282725c4c76_sm.jpeg

Dörrpar med bakomliggande hyllplan & förvaring. Senare borttagen färg. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 70 cm, B 75 cm, D 45 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK