9 Gösta Bohm olja på pannå "Människor på vandring" signerad -40

7378a_8dc443fcb7ccbe2_med.jpeg
  • 7378a_8dc443fcb7ccbe2_sm.jpeg
  • 7378b_8dc443fcd3de45b_sm.jpeg
  • 7378c_8dc443fcf447202_sm.jpeg
  • 7378d_8dc443fd13fd0f5_sm.jpeg
  • 7378e_8dc443fd31f2aa0_sm.jpeg
  • 7378f_8dc443fd511744a_sm.jpeg
  • 7378g_8dc443fd711f91c_sm.jpeg
  • 7378h_8dc443fd920a7ed_sm.jpeg

  • Storlek:Ramad 107x90 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK