44 Bokhylla Funkis, 1930-1940 tal

7135a_8dc4282e1070364_med.jpeg
  • 7135a_8dc4282e1070364_sm.jpeg
  • 7135b_8dc4282e2819cd0_sm.jpeg
  • 7135c_8dc4282e40e8ee3_sm.jpeg
  • 7135d_8dc4282e5136f94_sm.jpeg
  • 7135e_8dc4282e6281105_sm.jpeg
  • 7135f_8dc4282e780fe9c_sm.jpeg
  • 7135g_8dc4282e9190ab6_sm.jpeg
  • 7135h_8dc4282ea85b841_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H 91 cm, B 120 cm, D 25 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK