23 Balkonggrupp, bord + stolar 2 stycken, modern

7057a_8dc41eb53cac5a2_med.jpeg
  • 7057a_8dc41eb53cac5a2_sm.jpeg
  • 7057b_8dc41eb54f39345_sm.jpeg
  • 7057c_8dc41eb563bcdaa_sm.jpeg
  • 7057d_8dc41eb5758a527_sm.jpeg
  • 7057e_8dc41eb586f40d4_sm.jpeg
  • 7057f_8dc41eb5ad31c52_sm.jpeg
  • 7057g_8dc41eb5c180764_sm.jpeg
  • 7057h_8dc41eb5d4119ac_sm.jpeg

Metall & trä. Hopfällbart.

Bord H 72 cm, Diameter 60 cm.

Stolar sitthöjd 46 cm, rygghöjd 83 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK