387 Handdukshängare 1900-talets första hälft
Litograferad.. Signerad A Olin. Guldförgylld.
- Skick:Åldersrelaterat slitage.
- Storlek:H 22 cm, B 33 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |