387 Handdukshängare 1900-talets första hälft

3742a_8dbe5f296107967_med.jpeg
  • 3742a_8dbe5f296107967_sm.jpeg
  • 3742b_8dbe5f297dabda9_sm.jpeg
  • 3742c_8dbe5f29a1615cc_sm.jpeg
  • 3742d_8dbe5f29b8e506d_sm.jpeg
  • 3742e_8dbe5f29d144380_sm.jpeg

Litograferad.. Signerad A Olin. Guldförgylld.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 22 cm, B 33 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK