2 Eugen Trost Gefle "Zebra" 12 delar
8st fat, Diameter 13 cm.
4st koppar. H 6.5 cm, Diameter 7.5 cm.
- Skick:2st fat med nagg i kant, övrigt bruksslitage.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |