2 Eugen Trost Gefle "Zebra" 12 delar

3887a_8dbe6b0ad407d2b_med.jpeg
  • 3887a_8dbe6b0ad407d2b_sm.jpeg
  • 3887b_8dbe6b0aed8a81c_sm.jpeg
  • 3887c_8dbe6b0b0750626_sm.jpeg
  • 3887d_8dbe6b0b1e640b4_sm.jpeg
  • 3887e_8dbe6b0b37ff708_sm.jpeg
  • 3887f_8dbe6b0b4ed20b2_sm.jpeg
  • 3887g_8dbe6b0b657a4d0_sm.jpeg

8st fat, Diameter 13 cm.

4st koppar. H 6.5 cm, Diameter 7.5 cm.

  • Skick:2st fat med nagg i kant, övrigt bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK