302 Brasskärm rokoko-stil, sekelskiftet
Guldförgylld. Broderad skärm på tredelad fot.
- Skick:Skador. Saknar glas.
- Storlek:H 118 cm, B 60 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |