302 Brasskärm rokoko-stil, sekelskiftet

3657a_8dbe5d34ceb4d31_med.jpeg
  • 3657a_8dbe5d34ceb4d31_sm.jpeg
  • 3657b_8dbe5d34fde5f7c_sm.jpeg
  • 3657c_8dbe5d3521287c4_sm.jpeg
  • 3657d_8dbe5d353dc308a_sm.jpeg
  • 3657e_8dbe5d35565e93a_sm.jpeg
  • 3657f_8dbe5d356a724d4_sm.jpeg

Guldförgylld. Broderad skärm på tredelad fot.

  • Skick:Skador. Saknar glas.
  • Storlek:H 118 cm, B 60 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK